אודות

ג'חנון שחום וחם, בורקס טורקי שזה עתה יצא מהתנור במילוי טעים – איך אפשר לבחור בין השניים? אז זהו, שממש לא צריך! במקום שלנו, הג'חנון של סבתא בתיה והבורקס הטורקי תל אביב, מכינים לכם את שני המאכלים האהובים בניחוח, באיכות ובטעמים של בית.

כל מה שצריך הוא ללחוץ על העכבר ולהזמין, והשליח של משלוחה NOW כבר יוצא בדרך אליכם כדי שתקבלו את המאפים המענגים הללו טריים וחמים.
אגב, אתם יכולים גם לעשות הזמנה באיסוף עצמי ולבוא לאסוף אותה מהמקום (אנחנו קרובים לתחילת רחוב קינג ג'ורג')
אבל למה להתאמץ כשאנחנו יכולים להגיע אליכם?

הג'חנון המעולה של סבתא בתיה מגיע לצד הפינוקים ההכרחיים: רסק עגבניות מגוררות טרי, ביצה קשה וחריף משובח.
הבורקס הטורקי אורגינל של סבתא בתיה מגיע גם הוא עם כל הפינוקים הללו, ואתם הולכים לקבל בורקס גדול ומשביע שעשוי דפי פילו טריים ומלא במילוי טעים, שאנחנו מכינים כאן בשלושה טעמים: בורקס תפוחי אדמה, בורקס גבינה ובורקס גבינה ותרד.

מתכוונים לזלול יחד עם אנשים נוספים?
 יש למאפיית הג'חנון של סבתא בתיה והבורקס הטורקי תפריט משלוחים שכולל גם דילים על 5 בורקסים, 10 ג'חנונים ואפילו שילוב של כמה בורקסים, ג'חנון והמלבי החלבי המצוין שלנו – כולם במחירים משתלמים לכמה אנשים רעבים. אתם גם יכולים לצרף להזמנה קופסת חילבה וקופסת סחוג, ואפילו קובנה גדולה רכה ואוורירית.

בקיצור – התפריט שלנו מציע לכם "עונג שבת" אמיתי שתוכלו להזמין כבר מוקדם בבוקר יום שבת עד הצוהריים, אבל תוכלו ליהנות ממנו גם בשאר השבוע: בימים ראשון-חמישי מהבוקר עד חצות וביום שישי מהבוקר עד סוף שעות אחה"צ.
כל מה שצריך הוא
להזמין משלוח, והשליחים של משלוחה NOW יהיו אצלכם תוך זמן קצר עם המשלוח החם.

את הג'חנון והבורקס של סבתא בתיה זוללים בכיף כבר מ-1976, ואתם מוזמנים ליהנות מהמומחיות שלנו בהכנת ג'חנון ובורקס טורקי כבר היום ובמשך כל השבוע. בתיאבון! 

חזור